Podpora - FAQ časté dotazy

Zde najdete odpovědi na nejčastější dotazy. Pokud zde nenajdete odpověď, kterou hledáte, můžete využít formulář pro zaslání dotazu.

Mobilní aplikace (1)

Pro jaký telefon můžu aplikaci použít?

Aplikaci vyvíjíme prozatím pro dva systémy Android a iOS Apple. Aplikace tak bude dostupná pro 95% chytrých telefonů. 

O službě WarrantyBook (2)

Kdo jsme?

Jsme ryze česká firma založena v září roku 2015. Snažíme se pro nás všechny vytvořit novou službu, která nám má zjednodušit činnost, kterou nemá rád nikdo z nás.
Nutnost reklamovat nějaké zboží je vždy nepříjemná situace pro všechny zúčastněné. Pro obchodníka i zákazníka je to komplikací, kterou nerad řeší. Musíme dohledat a doložit, že jsme nákup provedli, kdy a kolik produkt stál. V tom všem Vám pomůže WarantyBook. 

Kdo má přístup k mým informacím?

Vaše osobní informace jsou uloženy jen na našem serveru. Jsou zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů (č. 101/2000 Sb.) za účelem plnění předmětu služby. Dozor nad ochranou osobních údajů vykonává Úřad pro ochranu osobních údajů. Naše společnost se zavazuje Vaše osobní údaje neposkytnout jiným třetím subjektům bez Vašeho vysloveného souhlasu například za účelem registrace prodloužené záruky.

Poskytované služby (0)

Záruční opravny a servisy (2)

Vyhledávání servisu

Vyhledávání správné opravny je u nás velice jednoduché a přehledné. Stačí když vyberete kategorii kam patří Váš produkt (například Mobilní telefon) a značku (například SONY) Najdeme Vám nejbližší opravnu. Výsledky jsou přehledně zobrazeny na mapě. 

 

Poskytujeme také servis. Jak se dostaneme do Vaší databáze?

Pokud poskytujete servis na některá zařízení a máte zájem o propagaci Vašich služeb u nás není problém. Kontaktujte nás na email tomas.kura@atost.cz Vaše kontaktní údaje zpracujeme a rádi doplníme.

Pošlete nám dotaz