Prodloužíme záruku až na 5 let

kontajner_na_elektroMožná se Vám to už taky někdy stalo? Zakoupené zboží přestalo fungovat jen 3 týdny někdy i je i jen 3 dny po skončení záruky!
Pojem „kurvítko“, promiňte mi ten výraz, natolik zlidověl a zobecněl, že se o něm již dnes seriózně popisuje i všeobecná encyklopedie WikipediaKazítko záměrně zkracuje životnost, nebo použitelnost výrobku, aby zákazníka přiměl k častější obměně. Řízená životnost produktu je dnes z ekonomického hlediska pochopitelná. Představte si například, že firma X vyrobí dokonalou tiskárnu. Rychlou barevnou a takovou, která Vám bude tisknou celý život levně a spolehlivě. Kolik si jich koupíme? Jen jednu za život. Ale komu ji potom ta skvělá firma X bude prodávat? Po letech chvály žádný další odbyt! Továrnu zavře a propustí zaměstnance... Praktiky zahrnují zejména záměrné využití vad, křehkosti, automatického nebo předčasného zastavení funkčnosti, technického omezení, nemožnosti opravy nebo nekompatibility.

Co s tím tedy můžete dělat Vy? Jak se chránit? Nemáme pro Vás žádné pragmatické řešení.

Můžeme Vám ale prodloužit období klidu. Pokrýt to nejrizikovější období po skončení záruky. Ten čas kdy se i Vám aktivuje kurvitko (čtěte dlouze piiip)

Nabízíme Vám oblíbenou službu bezplatného servisu i po skončení záruky:

Právě pro Vás vyřizujeme novou službu! Vaši stávající záruku Vám prodloužíme až na 5 roků 

jiz_brzy